«Пластова домівка» Новоселівської громади передає Вифлеємський Вогонь Миру

Вифлеємський Вогонь Миру – символічний вогонь, який скаути беруть на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі та поширюють у всьому світі. Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід єднаючи людей.

10:32 14.12.2020

Андріївські вечорниці

Щорічно 13 грудня ми святкуємо День Андрія Первозванного найбільш таємниче свято, обряди якого походять з дохристиянського свята Калити.

17:55 12.12.2020

10 грудня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Новоселівської сільської ради

Під час чергового засідання виконавчого комітету Новоселівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови, члени виконкому розглянули 10 нагальних питань.

15:00 11.12.2020

Міжнародний День прав людини

10 грудня світова спільнота відзначала міжнародний День прав людини. Цей день заслуговує на нашу увагу, оскільки він знаменує підписання Загальної декларації прав людини в 1948 році.

10:51 11.12.2020

До уваги відвідувачів Новоселівської сільської ради!

У зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією, спричиненою COVID -19  та великою кількістю хворих посадових осіб сільської ради, з метою недопущення поширення хвороби серед жителів громади, ПРОХАЄМО всі питання вирішувати через гарячу лінію (0532) 55-42-37  або  +38(099) 044-95-80.

09:35 11.12.2020

З Днем місцевого самоврядування!

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого краю!

11:11 07.12.2020