Звіти про результати роботи Агенції

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОБОТИ У 2019 РОЦІ

Протягом 2019 року Агенцією проведено понад 20 тренінгів, круглих столів, семінарів; укладено 4 договори міжмуніципального співробітництва територіальних громад.

Серед основних здобутків:

1) перемога 4-х проектів у конкурсі "Бюджет участі" та 1 проекту в Конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, що дало змогу залучити в громаду понад 700 тис. грн.

2) розроблено Програму соціально-економічного розвитку Новоселівської ОТГ на 2020 рік

Презентація Агенції на підсумковій конференції «Підтримка реформи місцевого самоврядування: впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та західної України», яка відбулася у Львові у вересні 2019 р.: https://rada.info/upload/users_files/21046791/26b60497fdd356f4c6598a8b6ffb6828.pptx

За даним посиланням - презентація про результати роботи Агенції у 2019 році: https://rada.info/upload/users_files/21046791/24225829e9c22af46c858c01425daef5.pptx

Звіт про результати роботи на посаді директора Агенції з 2.07.2019 по 2.07.2020 (1 рік)

Основні види діяльності, що здійснювалися протягом звітного періоду: проектна, організаційна, інформаційна, стратегічне планування, тренінгова.

Усі обов'язання, передбачені контактом, виконані у повному обсязі. Пблічний звіт оприлюднено на 13 сесії сьомого скликання та схвалено депутатами.

Повна версія звіту ЗАВАНТАЖИТИ

Звіт про результати роботи Агенції за 2020 рік

Діяльність Агенції спрямована на створення сприятливих умов для формування інвестиційної привабливості Новоселівської ОТГ, залучення інвестицій в її економіку, ресурсну та проектну підтримку сталого місцевого розвитку відповідно до сучасних тенденцій та з урахуванням потреб мешканців територіальної громади.

10:24 05.02.2021