ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг — державна установа з надання адмінпослуг. Створюється при місцевих радах з метою надання послуг фізичним та юридичним особам. ЦНАП Новоселівської громади знаходиться у приміщенні Новоселівської сільської ради. Також для зручності жителів діють старостати у Надержинщині, Нестеренках, Рунівщині та Черкасівці.

Роботу ЦНАПу забезпечують: начальник відділу, адміністратори та державні реєстратори.

Відділ Центр з надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

14:54 08.07.2020