УВАГА! Скликання другої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Скликання другої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області відбудеться 17 грудня 2020 року о 14 годині 00 хв. в приміщенні Новоселівського сільського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка.

09:38 07.12.2020

Вітаємо військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та ветеранів з професійним святом!

Відділ культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради з особливою пошаною висловлює слова вдячності усім військовослужбовцям – хоробрим чоловікам і жінкам, що захищають рідну землю, її незалежність та свободу і вітає з професійним святом!

10:45 06.12.2020

Відбулася нарада з питань оптимізації навчальних закладів громади

Голова сільської ради Євген Бова провів нараду, в ході якої обговорили питання оптимізації навчальних закладів Новоселівської громади відповідно до Закону України «Про освіту». Участь у нараді взяли начальник відділу освіти Наталія Веретільник, директори і заступники освітніх закладів, директор Агенції місцевого розвитку Юлія Попова.

12:06 05.12.2020

Онлайн-курс із соціального підприємництва для освітян

Соціальне підприємництво — підприємницька діяльність спрямована на інновативну, суттєву та позитивну зміну у суспільстві. В той час коли бізнесмени концентровані на створенні фінансового прибутку, соціальні підприємці займаються збільшенням соціального капіталу. Вони задіяні у таких галузях, як освіта, охорона довікілля, боротьба з бідністю та права людини.

13:52 04.12.2020

Відзначення Міжнародного дня інвалідів

Відзначення Міжнародного дня інвалідів - справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки з боку суспільства.

09:57 03.12.2020

Вітаємо з Днем народження Ждан Інну Михайлівну!

Інно Михайлівно! Прийміть нащі щирі привітання з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання здійснюються!

08:06 03.12.2020

Успішна громада - безпечна громада!

Дбаючи про безпеку мешканців нашої громади, розпочали планове встановлення по території "лежачих поліцейських", дорожніх знаків та вказівників населених пунктів.

16:41 02.12.2020