Zero Waste Academy_Poltava Region

Молоде покоління нашої громади відповідально ставиться до питання збереження екології і з готовністю сприймає всю інформацію, що стосується поводження з відходами: як правильно їх сортувати, як компостувати органіку. Вони активно долучаються до акцій з висаджування рослин та прибирання, приймають участь в олімпіадах і конкурсах на екологічну тематику.

Тож ГО "Платформа сталого розвитку "Перспектива" презентувала настольні ігри з екологічної тематики, що розвивають звички розділяти відходи:

«Гра-сортер. Сортуємо сміття» (7 од.)

«Настільна гра Еко-Мемо» (6 од.)

З початком навчального року настолки передамо в навчально-виховні заклади, а зараз вони чекають на вас в громадських просторах в Новоселівці, Рунівщині, Божківському, Черкасівці та ін. селах.

Фото без опису Фото без опису

Прокачайте вміння сортувати відходи разом зі своїми рідними, друзями, колегами!

Фото без опису Фото без опису

Настольні ігри придбані в рамках проєкту Hackathon for Leadership in Local Innovations (HALLI), що реалізовується Мережа захисту національних інтересів "АНТС" за підтримки National Endowment for Democracy.

#ZeroWasteAcademyPoltavaRegion