Бюджет участі Полтавської області за 2021 рік

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ

Громада туристична

Мета проекту – створення умов для розвитку туризму на території громади шляхом придбання туристичного спорядження та інфраструктурного оснащення туристично-екскурсійних маршрутів.

11:28 25.01.2022

Фестиваль народної творчості «Червона калинонька», с. Мар*ївка

Мета проекту – задовольнити запит населення на культурно-мистецькі події, зберегти і популяризувати народні традиції, звичаї, творчі здобутки колективів художньої самодіяльності та виробників крафтової продукції.

11:01 25.01.2022

Будівництво вуличного спортивно-тренажерного майданчика в с. Пасківка

Мета проекту – забезпечити мешканцям с. Пасківка відповідні умови для занять спортом, організації дозвілля дітей та молоді, дорослих, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя шляхом будівництва спортивного майданчика з вуличними тренажерами відповідно до санітарних вимог.

10:57 25.01.2022

Будівництво вуличного спортивно-тренажерного майданчика на території с. Кованьківка

Мета проекту – створення мешканцям с. Кованьківка умов для занять спортом, формування стійких традицій у галузі спорту і здорового способу життя, організації дозвілля дітей та молоді, дорослих шляхом будівництва спортивного майданчика з вуличними тренажерами відповідно до санітарних вимог.

10:52 25.01.2022

Облаштування паркової зони в с. Новоселівка

Мета проекту – створити умови для відпочинку і проведення дозвілля мешканців, покращити благоустрій, екологічний стан та інвестиційну привабливість територіальної громади шляхом облаштування паркової зони в с. Новоселівка.

10:40 25.01.2022