Дата: від до Скинути

УВАГА! Скликання четвертої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Скликання четвертої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області відбудеться 04 лютого 2021 року о 14 годині 00 хв. в приміщенні Новоселівського сільського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка

17:13 25.01.2021

Відзначаємо День Соборності України

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. В цей вікопомний день, Директорією Української Народної Республіки було проголошено Акт злуки із Західноукраїнською Народною Республікою. Українська мрія про єдність, свободу і незалежність як основу державності в цей історичний день 1919 року набула цілком реальних обрисів.

08:50 22.01.2021

Збагачуємо бібліотечний фонд завдяки благодійникам

Зараз в оновленому Новоселівському бібліотечному просторі створені всі умови для гарного відпочинку та навчання, але катастрофічно не вистачає нових книг, тому ми намагаємось брати участь в усіх конкурсах, благодійних акціях, щоб поповнити наш фонд.

15:35 21.01.2021

УВАГА! Скликання третьої (позачергової) сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Скликання третьої (позачергової) сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області відбудеться 26 січня 2021 року о 14 годині 00 хв. в приміщенні Новоселівського сільського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка

17:11 19.01.2021

Учениці Новоселівської школи – переможці конкурсу «Привітай полярника з Новим роком»

Надзвичайно приємно, що з-поміж 613 учасників конкурсу "Привітай полярника з Новим роком" дипломами Національного антарктичного наукового центру відзначені і вихованки нашого гуртка "Географічне краєзнавство", на базі Новоселівської ЗОШ (керівник - Євген Копилець) - Еліна Богомаз та Валерія Щолокова!

15:13 19.01.2021

Христос Хрещається!

Свято Хрещення Господнього, або Богоявлення, що відзначаємо 19 січня, є одним з найдавніших християнських свят, символом міцності віри та об’єднання. У цей день Бог приходить у світ, а вода набуває особливого значення, адже вона – основа життя.

08:01 19.01.2021