Дата: від до Скинути

Що змінюється у сфері надання адміністративних послуг, і насамперед в організації та діяльності ЦНАП.

3 листопада 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі». 27 листопада Закон підписано Президентом України.

08:43 01.12.2020

"Ритм" - естрадно-спортивні танці в Новоселівці

В студії естрадно-спортивного танцю «Ритм» під керівництвом Троцької Інни Олександрівни при Новоселівському будинку культури діти з натхненням і цікавістю вивчають не тільки танцювальні рухи, а й вчаться спілкуватися зрозумілою для всіх мовою – мовою танцю.

13:21 27.11.2020

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

12:53 26.11.2020

Вокальна студія «До-ре-мі»

На перший погляд, заспівати пісню це простіше простого – вивчив слова, та й співай собі на здоров’я. Але це хибна думка. Адже виступу на сцені передує величезна клопітка праця над ритмом, чистотою інтонування, над дикцією, вивченням мелодії.

12:29 26.11.2020

25 листопада –  Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

У 1999 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок й запропонувала урядам, міжнародним і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

14:11 25.11.2020