Арт-студія «Веселі саморобки» активно готується до зимових свят

Новорічні та Різдвяні свята вже на порозі. В цей святковий зимовий час так хочеться дива. Вихованці арт-студії «Веселі саморобки» активно готуються до улюблених зимових свят. Діти створюють власними руками листівки та поробки, якими можна порадувати рідних або друзів.

08:41 23.12.2020

Кваліфіковані кадри – запорука розвитку громади

Один з головних факторів успіху громади – якісно підібраний кадровий склад органу місцевого самоврядування. У зв’язку з цим 22 грудня відбулося засідання конкурсної комісії під головуванням Наталії Базавлук, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

08:33 23.12.2020

Якісні послуги для населення Новоселівської ОТГ забезпечують працівники ЦНАПу

Серед пріоритетних завдань керівництва Новоселівської громади – забезпечення дотримання інтересів громадян та надання якісних адміністративних послуг. У цьому питанні важливу роль відіграє робота працівників ЦНАПу і державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію юридично значимих дій.

07:54 23.12.2020

Новоселівська пластова домівка зустрічає друзів

Новоселівська пластова домівка радо зустрічала свого друга-пластуна Владислава, що навчається в Національному університеті «Острозька академія». Діти з захопленням слухали розповіді про один з найвідоміших навчальних закладів України, дивилися цікавий фільм та грали в ігри.

08:01 22.12.2020

УВАГА! Скликання другого пленарного засідання другої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Скликання другого пленарного засідання другої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області відбудеться 24 грудня 2020 року о 14 годині 00 хв. в приміщенні Новоселівського сільського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка

17:13 21.12.2020

Відбулася щотижнева апаратна нарада

21 грудня голова сільської ради Євген Бова провів щотижневу апаратну нараду, на якій підвів підсумки тижня, що минув та окреслив завдання на поточний.

15:05 21.12.2020

Дорогі мешканці Новоселівської громади! Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая Чудотворця!

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб щедро нагородити людей за їх добрі вчинки. Усі з нетерпінням чекають доброго святого із білою бородою і з великим мішком подарунків, що прилетить на золотих санях цієї казкової ночі.

11:39 19.12.2020