A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новоселівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Бюджет 2020 р.

УКРАЇНА

Новоселівська сільська рада

Полтавського району Полтавської області

Дев’ята сесія сьомого скликання

 

Рішення

 

від 20 грудня 2019 року                                                                                                                                    с. Новоселівка                                                                                      №220                                                                                         

Про бюджет Новоселівської сільської

об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

 

16547000000

(код бюджету)

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування", Новоселівська сільська рада вирішила:

1. Визначити на 2020 рік:

 • доходи бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади у сумі 44142612 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету Новоселівської сільської  об’єднаної територіальної громади в сумі 43924612 гривень та доходи спеціального фонду бюджету Новоселівської сільської  об’єднаної територіальної громади  в сумі 218000 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;
 • видатки бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади у сумі 44142612 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади у сумі 40492612 гривень та видатки спеціального фонду бюджету Новоселівської сільської  об’єднаної територіальної громади у сумі 3650000 гривень;  
 • профіцит за загальним фондом бюджету Новоселівської сільської  об’єднаної територіальної громади у сумі 3432000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;
 • дефіцит за спеціальним фондом бюджету Новоселівської сільської  об’єднаної територіальної громади  у сумі 3432000  гривень  згідно з додатком 2 до цього рішення.
 • оборотний залишок бюджетних коштів бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади  у розмірі 10 000 гривень, що становить 0,03 відсотків видатків загального фонду бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади визначених цим пунктом;
 • резервний фонд бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади  у розмірі 20 000 гривень, що становить 0,05 відсотків видатків загального фонду бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами , згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

Дозволити виконавчому комітету Новоселівської сільської ради здійснювати розподіл та перерозподіл міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та з інших місцевих бюджетів у період між сесіями сільської ради за погодженням з постійною комісією сільської ради  з  питань фінансів, бюджету,планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 14260940  гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік:

1) до доходів загального фонду бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97  та 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України).

2) джерелами формування у частині фінансування є джерела, визначені пунктом 4 частини 1 статті 15  та пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік :

1) у частині доходів є доходи та трансферти, визначені статтею 69 1 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України та статтею 15 Бюджетного кодексу України.

8. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади видатки загального фонду на:

 • оплату праці працівників бюджетних установ;
 • нарахування на заробітну плату;
 • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 • забезпечення продуктами харчування;
 • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
 • соціальне забезпечення;
 • поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право сільському голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської об’єднаної територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Головному розпоряднику коштів бюджету Новоселівської об’єднаної територіальної громади забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень та проведення оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;

3) доступність інформації про бюджет Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади відповідно до законодавства, а саме:

 • здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;
 • оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства;

5) проведення у повному обсязі розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

11. У межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету виконавчий комітет Новоселівської сільської ради за обґрунтованим поданням розпорядника коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У винятковому випадку за обґрунтованим поданням розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків в межах їх загального обсягу за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), здійснюється за розпорядженням голови Новоселівської сільської ради за погодженим з постійною комісією з питань фінансів, бюджету,планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

12. Доручити сільському голові укладати від імені Новоселівської сільської ради угоди про передачу міжбюджетних трансфертів у 2020 році.

13. Затвердити розмір  відрахування частини чистого прибутку (доходу) до бюджету Новоселівської сільської об’єднаної територіальної громади для комунальних підприємств, установ, організацій (крім бюджетних), майно яких є спільною власністю  територіальної громади , а саме:

 • ЖЕК «Божківське» на рівні 0%;
 • КП «Турбота» на рівні 0%
 • Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для  сплати податку на прибуток підприємств.
 • Організацію виконання покласти на загальний відділ виконавчого комітету Новоселівської сільської ради.

14. Забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України в місцевій газеті «Вісті».

15. Рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року.

16. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

17. Організацію виконання даного рішення покласти на виконавчий комітет Новоселівської сільської ради, контроль за його виконанням – на постійну комісію з питань фінансів, бюджету,планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

Сільський голова Л.П. Макаренко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь