Проект “Придбання сміттєвих баків для Нестеренківської територіальної громади Полтавського району”

В рамках реалізації проекту “Придбання сміттєвих баків для Нестеренківської територіальної громади Полтавського району”, який здобув перемогу в обласній програмі «Бюджет участі Полтавської області-2019» було виготовлено і встановлено 40 контейнерів для побутових відходів. Загальна сума проекту – 150 тис. грн. З них 100 тис. грн. – кошти обласного бюджету,  50 тис. грн. – місцевого.

Контейнери розмістили у селах Нестеренки і Мар'ївка на заздалегідь підготовлених та обговорених з місцевими мешканцями місцях. Відходи буде вивозити спецавтомобіль КП "Турбота" нашої громади.

Таким чином, успішна реалізація проекту сприятиме покращенню навколишнього середовища громади.

Звіт про реалізацію проєкту