Події, заходи

Реалізація проекту «Молодіжний табір “Діброва”»

В Новоселівській громаді питанням виховання молоді приділяється особлива увага. Тому адміністрація і відділи сільської ради завжди з радістю підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток молодіжної політики, сфери культури, спорту і  туризму. У цій справі суттєву допомогу надають організації громадянського суспільства. Зокрема, ГО «Перспектива», яка залучила грантові ресурси для реалізації проекту «Молодіжний табір “Діброва”». Захід відбувається в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Kyiv Dialogue за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. На Полтавщині проєкт реалізується спільно з Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування Асоціація відкритих міст.

Сільська рада забезпечила доставку усіх учасників на місце таборування та надала у користування учасникам туристичний кемпінг. Саму територію кемпінгу ще влітку допомогли облаштувати небайдужі жителі громади і ветерани АТО/ООС, які зголосилися виступити інструкторами для дітей і молоді під час таборування.

Приємно бачити серед учасників як місцевих жителів, так і мешканців з інших громад, які виступали і учасниками табору, і волонтерами, і глядачами під час проведення спортивних змагань. Усі задоволені та діляться враженнями. Переконані, що ще неодноразово проведемо подібні заходи на території нашої громади. Плануємо розширити програму таборування та долучити більшу кількість учасників.

Дякуємо усім, хто долучився!

Опитування громадян похилого віку

В рамках конкурсу "Залучення громадян похилого віку до процесу прийняття рішень у громаді", що реалізується міжнародною Програмою «U-LEAD з Європою» проводимо опитування жителів похилого віку Новоселівської територіальної громади.

13:51 10.02.2022