Андріївські вечорниці

Дата: 12.12.2020 17:55

Щорічно 13 грудня ми святкуємо День Андрія Первозванного найбільш таємниче свято, обряди якого походять з дохристиянського свята Калити.

Традиційно в Україні молодь збиралася на Андріївські вечорниці для ворожіння, випікання калити та парубоцьких збитків. Багато звичаїв, що пов’язані з цим святом вже забулись і відійшла в минуле. Відділ культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської громади шануючи традиції та обряди наших предків відтворив фрагмент дійства Андріївських вечорниць.

Тож, пропонуємо вам зануритися в чарівну атмосферу одного з найулюбленіших народних свят зимового циклу та переглянути відео.