КУ "Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району"

Основні мета та завдання Агенції

Мета комунальної установи «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» - впровадження та реалізація ефективної економічної політики на території Полтавського району Полтавський області в інтересах засновника.

Проведення контролінгу (спостереження, аналіз та контроль) соціально-економічної ситуації, проблем розвитку територіальних громад і подання органам місцевого самоврядування пропозицій щодо їх розв’язання.

Розробка за власної ініціативи або за дорученням Засновників, проектів в рамках реалізації регіональної стратегії розвитку, плану заходів з її реалізації, або пропозицій щодо внесення змін до цих документів.

Підготовка документів місцевого розвитку, що відповідають пріоритетам регіональної стратегії розвитку та Державній стратегії місцевого розвитку.

Допомога в реалізації програм і проектів місцевого розвитку суб’єктам місцевого розвитку та територіальним громадам.

Організація заходів щодо підтримки місцевого розвитку.

Формування інвестиційної привабливості територіальних громад району, залучення інвестицій в економіку регіону.

Залучення для місцевого розвитку коштів із джерел, незаборонених законом, у тому числі приватних коштів, коштів міжнародних організацій шляхом підготовки проектів та їх подачі на конкурси.

Залучення до співпраці фінансових установ з метою реалізації стратегії місцевого розвитку.

Моніторинг реалізації проектів місцевого розвитку.

Сприяння органам місцевого самоврядування, органам виконавчої влади, приватному сектору, бізнесу, неурядовим організаціям, ініціативним групам, тощо у пошуку ресурсів (фінансових, інформаційних, тощо) для місцевого розвитку.

Підтримка міжсекторної співпраці – бізнес, влада, організації громадянського суспільства в регіоні.

Підтримка міжмуніципального співробітництва.