Перспективи розвитку сільської місцевості – у підтримці аграрного сектору

19 листопада 2020 року відбулась zoom-конференція на тему: «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості», яку проводили організатори проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог» за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини. У конференції прийняла участь директорка Агенції місцевого розвитку Юлія ПОПОВА.

09:58 20.11.2020

Навчаємось, щоб надавати якісні соціальні послуги населенню

19 листопада начальник відділу соціального обслуговування населення, захисту прав дітей Тетяна МИШКО взяла участь у семінарі щодо соціальної роботи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та інформаційної компанії з метою пошуку в кандидати патронатних вихователів.

09:40 20.11.2020

Відбулося друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

19 листопада 2020 року під головуванням сільського голови Євгена Бови відбулося друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

17:04 19.11.2020

Працівники відділу культури, молоді, спорту та туризму продовжують робити гарні справи

В селі Рунівщина головним спеціалістом відділу культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради Ольгою Одарюк було завершено творчий процес оздоблення автобусної зупинки в унікальному стилі петриківського розвису. Тепер у села є своя особлива візитівка, своєрідний арт-об’єкт, що привертає увагу гостей та жителів яскравими барвами!

11:14 19.11.2020

Оголошено результати конкурсного відбору проектів розвитку територіальних громад Полтавської області

Новоселівська сільська рада подала на конкурс проект, який передбачає впровадження енергоефективних заходів у закладах бюджетної сфери. А саме: утеплення Божківського будинку культури, заміну старих вікон і дверей, облаштування відмостки та ін. на загальну суму 1248,581 тис. грн.

11:50 18.11.2020

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої Новоселівської Пластової домівки!

Яка мета створення пластового гуртка Новоселівської громади? У Пласті люди одночасно можуть бути керівниками й підлеглими. Це навчає молодь бути гнучкими, перемикати відчуття своїх повноважень, випробовувати різні ролі й розуміти, як почувається людина на конкретній посаді.

12:17 17.11.2020

Оголошено Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс "Стежками Каменяра"

Міжнародний фонд Івана Франка з 15 листопада розпочав прийом робіт на  Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра». Щорічне змагання проводиться вчетверте у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Львівським національним університетом імені Івана Франка та ГО «Львівське товариство» у м. Києві.

09:43 17.11.2020

Вокальна студія «До-ре-мі» Новоселівської громади

Відтепер діти різного віку мають змогу навчитися співати у вокальній студії «До-ре-мі», що почала працювати в закладах культури Новоселівської громади. На заняттях юні вокалісти вчать нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння голосом, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном, дикцію та виразність співу.

14:31 16.11.2020