Волонтерство під час війни

Мета проєкту – задовольнити потреби ВПО і малозабезпечених верств населення, що проживають в Новоселівській територіальній громаді Полтавського району в гуманітарній допомозі.

Грантоотримувач - Комунальна установа «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району».

За грантові кошти придбали:

1) Продукти харчування: крупи в асортименті (булгур, гречка, рис, крупа яра, крупа ячна, сочевиця, горох, кускус), макаронні вироби, цукор, сіль, соняшникову олію, борошно, печиво, чай, каву, консерви (м’ясні, горошок, кукурудза, квасоля), томатну пасту, мед. Продукти харчування розподілили серед жителів відповідно до їх потреб: частину у вигляді продуктових наборів видали ВПО, а решту передали в харчоблоки, де готують їжу для ВПО. Сільська рада виділила з продуктового резерву овочі, і це дозволило урізноманітнити раціон та довше харчувати людей.

2) Засоби гігієни: підгузки дитячі, прокладки гігієнічні, шампунь, засіб для миття посуду, пральний порошок. Їх отримали вимушено переміщені особи, які проживають в комунальних закладах громади.

3) Постільні речі: рушники, пледи, комплекти постільної білизни, матраци. Передали вимушено переміщеним особам, які проживають в комунальних закладах громади.

4) Побутові прилади: чайники електричні і передали ВПО, які проживають в прихистках.

Грант «Волонтерство під час війни» реалізовано в рамках Інфраструктурних грантів#5 від Німецького культурного центру «Ґете-Інститут» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Період реалізації: березень-травень 2022 р.

За грантові кошти придбані продукти і предмети побуту для ВПО

13:46 12.08.2022