Новоселівська місцева пожежна охорона

Новоселівська місцева пожежна охорона (МПО) є місцевим пожежно-рятувальним підрозділом, утвореним Новоселівською сільською радою

Метою та завданнями МПО, як підрозділу місцевої пожежної охорони є:

1. Захист життя і здоров’я громадян, комунальної, приватної, колективної та державної власності від пожеж, підтримання належного рівня пожежної безпеки на підприємствах, установах, організаціях і в населених пунктах в територіальних межах зони відповідальності.

2. Забезпечення пожежної безпеки, запобігання виникненню пожеж та нещасним випадкам під час пожеж.

3. Гасіння пожеж, рятування населення, а також надання допомоги у ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій.

4. Охорона від пожеж об’єктів та територій за договорами.

5. Надання платних послуг відповідно до законодавства.

6. Надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення відповідно до отриманої ліцензії.

7. Виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них, мінімізацію наслідків таких пожеж шляхом проведення агітаційно-масової та роз’яснювальної роботи.

8. Інформування територіального органу ДСНС України у Полтавській області та органів місцевого самоврядування про факти виникнення пожеж, порушення вимог правил пожежної безпеки.

9. Здійснення інших функцій, в тому числі функцій протипожежної служби  цивільного захисту, функцій оперативно-чергової служби у відповідності до завдань, визначених у Положенні про місцеву ланку Надержинщинської сільської ради Полтавського району територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  Полтавської області у різних режимах її функціонування як в мирний час, так і в умовах особливого періоду.