Послуги

У Новоселівській сільській раді адміністратор виконавчого комітету надає такі послуги:

• прийом документів для призначення та перепризначення субсидій та пільг;
  • реєстрація місця проживання особи;
  • видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи;
  • видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання особи;
  • внесення до паспорта громадянина України відомостей про перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів;
  • видача довідки про склад сім’ї (про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб);
  • видача довідок різного характеру (довідка на будинок, про реєстрацію померлого на день смерті та з ким, про поштову адресу, про вирощування с/г продукції, про ВРХ, архівна довідка, довідка-характеристика).

У Надержинщині, Нестеренках, Рунівщині та Черкасівці працюють адміністратори виконавчого комітету Новоселівської сільської ради, які на місцях надають ті самі послуги, що й у самій сільській раді. Діють у межах своїх компетенцій та посадових інструкцій.

З повним переліком послуг, які надають державні реєстратори можна ознайомитися тут: Перелік послуг, що надаються у відділеннях ЦНАП