Фестиваль дитячої пісні «Молоді таланти»

Фестиваль проведено у форматі вуличного загальнодоступного дійства, до якого долучилися представники усіх верств населення. Учасники – як молодь Новоселівської громади, так і всього Полтавського району, які продемонстрували свої пісенні таланти.

Учасники розподілялися за віковою категорією: молодша, середня та старша групи у наступних номінаціях: "Академічний спів", "Народний спів", "Естрадний спів". З 34 зареєстрованих виступив 31 учасник. Наприкінці фестивалю кожен учасник отримав диплом за участь у фестивалі та сувенірну продукцію від нашої місцевої майстрині з надписом: "Фестиваль дитячої пісні "Молоді таланти".

Прикрасою фестивалю стали виступи молодшої та старшої групи хореографічного колективу "Грація" Рунівщинського будинку культури (керівник - Вікторія Гресь). Також танцювальний номер показала динамічна група підтримки, яка виступила разом у спільному номері з "Дуетом Унісон".

Бюджет проекту - 200 тис. грн. (50/50 - кошти обласного та місцевого бюджету). За  ці кошти для організації пісенного фестивалю: придбали необхідне звукове обладнання, матеріали та призовий фонд для учасників, облаштували сцену і фотозону, надрукували листівки. Під час фестивалю гостей та учасників пригощали солодкою ватою та попкорном, безкоштовно всім бажаючим наносили аква-грим, місцева майстриня провела мастер-клас з розмальовки пряників, познайомилися з Пластом, а на закінчення фестивалю веселі аніматори провели свою розважальну програму.

Виступи оцінювало досвідчене та компетентне журі: Богодиста Ліна  Вікторівна (голова журі), Кульбашна Вікторія Вікторівна, Носенко Євген Іванович та Попова Юлія Михайлівна.

До організації Фестивалю долучені установи та організації, громадські об’єднання, які провадять діяльність у сфері культури в м. Полтава і Полтавській області.

Реалізація проекту - результат тісної співпраці сільської ради (Євген Бова) та колективу КУ "Агенція місцевого розвитку" і ГО «ПЕРСПЕКТИВА» (Юлія Попова).

Деталі заходу та фотозвіт

Відеосюжет