Актуальні пропозиції та новини у сфері бізнесу

В Україні створили інтернет-ресурс, де дрібні фермери можуть збувати власну продукцію без посередників і безкоштовно. Це реакція на пандемію коронавірусу, через яку господарства позбулися можливості продавати товар на ринках та ярмарках.

На онлайн-ресурсі Rинок продавець та покупець співпрацюють без посередників. На головній сторінці споживачі можуть знайти товар, який іх цікавить та зв’язатися з виробником. За інформацією розробників, проєкт «Відкритий ринок» є виключно соціальним, тому в ньому не передбачено системи оплати.

Наразі на сайті можна купити мед, редиску, муку, яйця, олію, яблука, сир домашній тощо. Поки що сторінок з товарами небагато, адже платформа запустилася зовсім недавно.

Щоб розмістити товар на онлайн-ринку, потрібно зайти за посиланням «Інформація для продавця» та зареєструватися через телефон або комп’ютер. На сайті є прив’язка до регіону.

Як додати товар?

• завантажити фото товару;
  • написати назву товару;
  • вибрати категорію товару;
  • написати кількість одиниць замовлення;
  • написати вартість товару;
  • вибрати свою область та місто;
  • вказати, чи може покупець вивезти товар самостійно;
  • вказати, чи доставляєте товар самостійно;
  • вказати, чи доставляєте цей товар Новою Поштою;
  • вказати телефонний номер за яким можуть зв’язуватись покупці.

Якщо ж ви – покупець, то необхідний товар можна знайти з допомогою пошуковика, який розташований у «шапці» платформи.

Стартувала онлайн-платформа, яка безкоштовно навчає підприємництву.

Molodiya Festival та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні створили освітній ресурс для тих, хто цікавиться підприємницькою діяльністю або вже має власну справу «Почати.Бізнес»: https://startbusiness.com.ua/ Головний ресурс платформи – досвід тих, хто створив бізнес з нуля.

15:40 09.07.2020

60 000 ГРИВЕНЬ ДЛЯ НОВОСТВОРЕННИХ ФГ ТА СФГ

Новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після його створення) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство.

15:55 24.06.2020

Постанова про допомогу фермерським господарствам

3 червня 2020 р. уряд вніс зміни у дві важливі для фермерів постанови – "Про порядок надання доплати на користь застрахованих осіб — членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного соціального внеску" та "Про порядок використання коштів з держбюджету на фінансову підтримку фермерських господарств".

10:32 24.06.2020