Актуальні пропозиції та новини у сфері бізнесу

В Україні створили інтернет-ресурс, де дрібні фермери можуть збувати власну продукцію без посередників і безкоштовно. Це реакція на пандемію коронавірусу, через яку господарства позбулися можливості продавати товар на ринках та ярмарках.

На онлайн-ресурсі Rинок продавець та покупець співпрацюють без посередників. На головній сторінці споживачі можуть знайти товар, який іх цікавить та зв’язатися з виробником. За інформацією розробників, проєкт «Відкритий ринок» є виключно соціальним, тому в ньому не передбачено системи оплати.

Наразі на сайті можна купити мед, редиску, муку, яйця, олію, яблука, сир домашній тощо. Поки що сторінок з товарами небагато, адже платформа запустилася зовсім недавно.

Щоб розмістити товар на онлайн-ринку, потрібно зайти за посиланням «Інформація для продавця» та зареєструватися через телефон або комп’ютер. На сайті є прив’язка до регіону.

Як додати товар?

• завантажити фото товару;
  • написати назву товару;
  • вибрати категорію товару;
  • написати кількість одиниць замовлення;
  • написати вартість товару;
  • вибрати свою область та місто;
  • вказати, чи може покупець вивезти товар самостійно;
  • вказати, чи доставляєте товар самостійно;
  • вказати, чи доставляєте цей товар Новою Поштою;
  • вказати телефонний номер за яким можуть зв’язуватись покупці.

Якщо ж ви – покупець, то необхідний товар можна знайти з допомогою пошуковика, який розташований у «шапці» платформи.

Онлайн тренінг «Розпочни свій бізнес»

Проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), запрошує майбутніх підприємців та підприємців початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на онлайн тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці.

12:26 15.04.2021

Запрошуємо приєднатись до проєкту #ЕФКО!

Проєкт розрахований на представників мікро-, малого та середнього бізнесу, що вирощують овочі, фрукти та ягоди й готові отримувати нові знання та впроваджувати зміни у своєму господарстві.

16:22 05.04.2021

Запрошуємо на тренінгову програму STRATEGY & MARKETING ANTI-CRISIS PROGRAM (Антикризова програма зі стратегії та маркетингу)

Унікальність програми полягає в тому, що кожен учасник програми працює на основі власного бізнесу. 50% програми – практичні завдання. У кожному модулі оночасно працює два експерти: один профільний та другий – системний, який забезпечує комплексність програми.

13:01 18.03.2021

Державна підтримка аграрного сектору

На Інформаційно-аналітичному порталі АПК України Ви знайдете актуальну інформацію про взаємодію з банками, підтримку фермерства, держпідтримку АПК: програми, механізми, терміни, компенсацію с/г техніки, фінансові інструменти та інше.

09:12 20.11.2020