Ініціатива “Shelter Ukraine”

ГО Платформа сталого розвитку «Перспектива» підтримує осіб, які постраждали внаслідок російської військової агресії в Україні: біженців, переміщених осіб, ін. осіб, що опинились в складних життєвих обставинах внаслідок вторгнення.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Цього разу соціальний проєкт гоманди громадської організації був підтриманий в рамках Ініціативи “Shelter Ukraine” і спрямований на підтримку цивільного населення Новоселівської громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

За грантові кошти придбали і передали в громаду для облаштування прихистків:

• мікрохвильовки, праски, дитячі матраци та напольні стійки для одягу, а також столові прибори;
  • продукти харчування довготривалого зберігання: крупи в асортименті, макаронні вироби, соняшникову олію, борошно, чай, каву, цукор, сіль, консерви, мед тощо;
  • товари першої необхідності: комплекти постільної білизни, рушники, демисезонні ковдри,
  • засоби гігієни: рідке мило, гель для душу, вологі серветки, гігієнічні прокладки, пральний порошок, засіб для миття посуду та ін.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Комфортні умови в центрах проживання для ВПО значно покращують емоційний та психологічний стан людей, які змушені були покинути свої домівки і знайшли прихисток на Полтавщині.

Працюємо далі! До перемоги!

Підтримку було надано в межах ініціативи “Shelter Ukraine”, що впроваджується організаціями SiLab Ukraine, БО "Тепле місто" Тепле Місто / Teple Misto та БО "Вплив" VPLYV, Valores Foundation у співпраці з Razom For Ukraine. Мета проєкту — підтримка соціальних ініціатив, що вирішують гуманітарні проблеми цивільного населення в умовах війни.

#ShelterUkraineCampaing #RazomForUkraine