Space_4_You

Реалізація проекту Space_4_You передбачає створення безбар’єрного середовища для спілкування.

Фото без опису Фото без опису

Це, у свою чергу надасть можливість людям з інвалідністю та маломобільним верствам населення розвивати свої творчі здібності, зайняти себе у вільний час корисною працею.

Директор КУ "Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району" зазначає, що "Проект спрямований на створення умов для безперешкодного спілкування дітей та молоді з інвалідністю, людей похилого віку для безперешкодного спілкування, розвитку їхніх здібностей, набуття побутових та соціальних навичок та інтеграції в суспільство".

Фото без опису Фото без опису

Слід виділити позитивні результати реалізації проекту.

1) Облаштовано привабливий громадський  простір, зручний для проведення заходів різного формату: як у малих групах (майстер-класи, індивідуальні та групові консультації), так і масові заходи (фестивалі, концертні програми, ярмарки тощо)

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

2) Сільська громада різного віку, включаючи внутрішньо переміщених осіб, зміцнила соціальні зв’язки під час проведення заходів

Фото без опису Фото без опису

3) Проєкт реалізовано з урахуванням громадської думки та за активної участі ГО "Перспектива".

Проєкт реалізується в рамках конкурсу соціальних ідей у Полтавській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з ГО «Міцна громада»

#activecitizensua #sc3 #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом #Space_4_You