Дата: від до Скинути

Відтепер актуальна інформація щодо освітньої діяльності в громаді– на веб-сайті відділу освіти

Сайт створено з метою подальшого забезпечення потреб населення у сфері освітніх послуг шляхом надання оперативної інформації про діяльність освітніх установ громади, проведення інтерактивного спілкування з керівниками закладів освіти, обговорення актуальних проблем щодо освітніх послуг з широкими верствами населення, висвітлення інноваційної педагогічної діяльності тощо.

16:09 30.12.2020

Новорічна казка

Добігає кінця 2020 рік, вже на порозі Новий 2021 рік. Працівники відділу культури, молоді, спорту і туризму підготував подарунок жителям громади – новорічну казку.

14:50 29.12.2020

Учні Новоселівської громади стали учасниками ХІ обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді

Вихованці навчальних закладів нашої громади Гордієнко Денис (Божківський НВК) та Богомаз Еліна (Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.) приймали участь у ХІ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина  –  земля моя свята».

14:44 29.12.2020

Арт-студія «Веселі саморобки» активно готується до зимових свят

Новорічні та Різдвяні свята вже на порозі. В цей святковий зимовий час так хочеться дива. Вихованці арт-студії «Веселі саморобки» активно готуються до улюблених зимових свят. Діти створюють власними руками листівки та поробки, якими можна порадувати рідних або друзів.

08:41 23.12.2020

Кваліфіковані кадри – запорука розвитку громади

Один з головних факторів успіху громади – якісно підібраний кадровий склад органу місцевого самоврядування. У зв’язку з цим 22 грудня відбулося засідання конкурсної комісії під головуванням Наталії Базавлук, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

08:33 23.12.2020

Якісні послуги для населення Новоселівської ОТГ забезпечують працівники ЦНАПу

Серед пріоритетних завдань керівництва Новоселівської громади – забезпечення дотримання інтересів громадян та надання якісних адміністративних послуг. У цьому питанні важливу роль відіграє робота працівників ЦНАПу і державних реєстраторів, які здійснюють реєстрацію юридично значимих дій.

07:54 23.12.2020