Наближаємо послуги ЦНАП до споживачів

До уваги мешканців громади! З метою надання якісних послуг державними реєстраторами Новоселівської сільської ради створено сторінку в мережі FaceBook «Державні реєстратори» https://www.facebook.com/profile.php?id=100054060757536.

09:22 25.11.2020

Мета Пласту — виховувати свідомих, відповідальних і повновартісних громадян нашої держави

Пластуни - великі мандрівники. А яка мандрівка без в'язання вузлів. Це і намет поставити, і по канатній дорозі переправити речі через річку, і просто оригінально зав'язати шнурівки. Маленькі пластуни Новоселівської Пластової домівки вчаться в'язати вузли граючи у різні ігри.

13:42 24.11.2020

Нагородження переможців конкурсу малюнків «Тої слави козацької повік не забудем!»

Талановита молодь нашої громади, не зважаючи на карантинні обмеження, нарешті отримала довгоочікувану нагороду за перемогу в конкурсі малюнків на тему «Тої слави козацької повік не забудем!».

16:10 23.11.2020

Відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови сільської ради Євгена Бови в понеділок, 23 листопада 2020 року, відбулася апаратна нарада за участю керівників відділів, а також підприємств і установ сільської ради, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

12:21 23.11.2020

Вітаємо з Днем Гідності і Свободи!

День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе, як людини в цілому.

09:54 21.11.2020

Сьогодні відзначаємо Всесвітній День дитини

Кожна дитина з народження має свої права, а підростаючи, повинна мати більше можливостей брати участь у житті суспільства, готуватися до самостійного життя, користуватися правами свободи думки і слова.

11:33 20.11.2020