Встановлення туристичної смуги перешкод на території с. Рунівщина

Проект передбачає встановлення туристичної смуги перешкод в парковій зоні с. Рунівщина. Майданчик має вигляд забетонованих в землю в певному порядку металевих стовпів, з’єднаних мотузками, що являють собою туристичні перешкоди різних видів. Реалізація проекту сприятиме розвитку туризму в сільській місцевості, оволодінню учнями знаннями та навичками для участі та проведення змагань зі спортивного туризму.

Бюджет проекту - 200 тис. грн. (50/50 - кошти обласного та місцевого бюджету)

Фото без опису Фото без опису

Подолання будь-якої перешкоди – це складна справа, яка потребує навіть від дорослої людини достатньої просторової орієнтації і фізичної підготовленості. На заняттях із загальної фізичної підготовки, під час подолання смуги перешкод, використовуються всі можливі види пересувань людини: ходьба, біг, стрибки, повзання, лазіння. Заняття з подолання перешкод включають в себе фізичні вправи з різних розділів фізичної культури (виси, переповзання, гладкий біг, прискорення, підтягування, віджимання, виходи силою, приставні кроки, перестрибування і багато інших), що дозволяє рівномірно розвивати більшість фізичних якостей. Завдяки такому спортивному майданчику молодь матиме змогу підвищувати рівень фізичної підготовки.

Фото без опису Фото без опису

Спортивний майданчик відповідає усім технічним нормам і підходить для дитячих спортивно-ігрових змагань, групових ігор на свіжому повітрі.
Реалізація проекту стала можливою завдяки тісній співпрації сільської ради (Євген Бова) та колективу КУ "Агенція місцевого розвитку" і ГО «ПЕРСПЕКТИВА» (Юлія Попова)