Послуги

Основні види послуг підприємства:

1. Здійснення медичної практики.

2. Надання медичних стоматологічних та інших послуг, не заборонених чинним законодавством України, фізичним та юридичним особам на платній основі, у порядку та за тарифами встановленими/затвердженими у визначеному законодавством порядку.

3. Аналітично-інформаційна діяльність.

4. Участь у проведенні інформаційної та освітньо-роз'яснювальної роботи серед населення щодо формування здорового способу життя та здійснення заходів з профілактики  стоматологічних захворювань.

5. Забезпечення дотримання стандартів та уніфікованих клінічних протоколів медичної практики.

6. Забезпечення надання безоплатної стоматологічної допомоги окремим категоріям населення, визначених законодавством.

7. Організація підготовки пацієнта до зубного протезування.

8. Організація надання безоплатної медичної стоматологічної допомоги та безоплатних медичних послуг окремим категоріям населення, визначених чинним законодавством України, та дитячому населенню.

9. Зубопротезування дорослого та дитячого населення згідно з вимогами чинного законодавства України.

10. Забезпечення повного і якісного обстеження, в межах наявних можливостей, встановлення діагнозу і організація своєчасного лікування, консультативної медичної стоматологічної допомоги та направлення хворих до інших закладів охорони здоров'я.

11. Проведення медичних експертиз тимчасової непрацездатності хворих стоматологічного профілю, в частині визначених повноважень;

12. Організація та забезпечення надання ортодонтичної допомоги дорослому та дитячому населенню.

13. Забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників Підприємства.

14. Забезпечення права громадян на вільний вибір лікаря, у визначеному законодавством порядку.

15. Професійна діяльність у сфері надання соціальних послуг.