Воїни, які загинули захищаючи територіальну цілісність України

Сергій Горожанкін (11.10.1997-18.04.2022), житель села Рунівщина, закінчив Рунівщинську ЗОШ, перед армією працював на агропідприємстві. Після завершення строкової служби вирішив продовжити захищати Україну в десантно-штурмових військах.
26 травня 2022 року йому мав виповнитися 21 рік. В нього залишилися мама, тато, та брат-підліток.

Похований Сергій на Новій Алеї Героїв у селі Затурине.

Анатолій Кір’ян (квітень 1978 - 13.07.2022), народився у Великій Багачці, а проживав у селі Крюкове нашої громади.
До війни Анатолій працював охоронцем на підприємстві.
Був покликаний до лав Збройних сил України на початку повномасштабного російського вторгнення.

Захищаючи територіальну цілісність України та життя кожного громадянина, наш земляк, командир бойової машини, сержант Анатолій Кір’ян загинув під час артилерійського обстрілу в районі Мар’їнки Донецької області.

У нього залишилися мама, брат, дві доньки та маленький онук.
Поховали Героя на кладовищі в селі Крюкове.

Сергій Дулькевич (23.01.1979-13.03.2022), народився та проживав у селі Черкасівка, до війни працював на комбікормовому заводі. У 2014 він також боронив Україну від окупантів.
На початку березня 2022 знову пішов до лав ЗСУ, щоб не дати російським загарбникам знищити нашу Батьківщину. У нього залишилися дружина, син та донька.
20 березня 2022 року воїна поховали на кладовищі у селі Черкасівка.

Микола Чепіга (10.08.1977-17.06.2014).
Закінчив 9-ть класів Полтавської школи №21 та вступив до Полтавського професійно-технічного училища №3, отримав спеціальність слюсаря.
Після училища у 1995 році проходив службу у Збройних Силах України у внутрішніх військах.
18 березня 2014 року одним із перших добровольцем пішов захищати нашу Батьківщину. Служив у 24-му батальйоні територіальної оборони «Айдар» рядовим.
17 червня 2014 року у районі селища Металіст під Луганськом передова група батальйону «Айдар» потрапила в засідку і була обстріляна з важкого озброєння. Микола був поранений та потрапив у полон до кадирівців. 2 липня 2014 р. стало відомо, що він загинув.

Похований Герой на Алеї Героїв в Полтаві.
У Миколи залишалися дружина, двоє доньок та матір.

Олександр Глушко (11.11.1984 - 11.02.2021) житель села Рунівщина, закінчив Рунівщинську ЗОШ.
Загинув наш земляк, боєць інженерно-саперного взводу, від кулі ворожого снайпера в районі селища Зайцеве, що поблизу Горлівки, Донецької області.

У Олександра залишилася дружина, син, донька та матір з сестрою.
Похований Герой на кладовищі у селі Петрашівка.

Олександр Бублик (02.02.1987-29.08.2014), житель села Нестеренки. Загинув у 2014 році під Іловайськом.
Навчався у Рунівщинській ЗОШ. Після закінчення школи пішов до лав армії, а потім продовжив службу на контрактній основі. У 2014 році з початком антитерористичної операції був мобілізований. Мав звання молодший сержант, був командиром відділення снайперів у підрозділі 93-ї окремої механізованої бригади.

Загинув під час виходу з Іловайського котла так званим "Зеленим коридором". Був ексгумований пошуковцями Місії "Евакуація-200" у вересні 2014 р. та впізнаний за експертизою ДНК. Похований в місті Дніпро на Краснопільському кладовищі.

З родини загиблого лишилася тільки мама, яка наразі проживає зі своєю сестрою в Дніпрі.

Сергій Страшко (11.10.1997-18.04.2022) народився в селі Нестеренки, закінчив Рунівщинську загальноосвітню школу, а згодом професійно-технічне училище за професією будівельника.
Після повернення зі строкової служби, вирішив стати професійним військовим та підписав контракт зі збройними силами України.
Загинув наш земляк в місті Попасна Луганської області, під час вибуху від влучення ворожих боєприпасів.

У нього залишилися мама, 18-річна сестра, та бабуся з дідусем.
Похований Сергій Страшко на кладовищі в рідному селі.