«Пліч-о-пліч: Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення в громадах Полтавщини»

Через масовані ракетні атаки рф на об’єкти енергетичної інфраструктури жителі Новоселівської громади Полтавського району, як і інших громад в Україні, потерпають через тривале відключення енергії – від 6 до 10 годин. Життя людей буквально «завмирає» - разом з електрикою зникає водопостачання та теплопостачання.

Для вирішення цієї проблеми в рамках проєкту було придбано два генератори для пунктів незламності.

Реалізація проєкту дозволяє забезпечити базові послуги в двох пунктах незламності: безпека, тепло, електрика, зв'язок у разі тривалого відключення світла для 6300 осіб, що проживають в Новоселівській громаді. Потужності генераторів вистачить, аби підтримувати життєдіяльність сільської ради (готувати термінові документи, підтримувати зв'язок з Полтавською ОВА), амбулаторій, ФАПів, пожежної частини, шкіл, громадських просторів, підрозділів територіальної оборони.

Генератори перебуватимуть на балансі сільської ради і будуть обслуговуватися за кошти місцевого бюджету (забезпечення пальним для генератора; технічне обслуговування).

Дана ініціатива стала можливою завдяки проекту «Пліч-о-пліч: інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення у громадах Полтавщини», що реалізується в Новоселівській громаді БФ "Громадське здоро'я" через ГО Платформа сталого розвитку “Перспектива”.