Військово-патріотичне виховання молоді в Новоселівській ТГ

<>

Військово-патріотичне виховання в Новоселівській громаді представлене дитячим військово патріотичним клубом “Штурм-2”.
Клуб перебуває у підпорядкуванні та функціонує на базі Божківського ліцею (опорний заклад).

Керівник клубу (гуртка) Віктор Володимирович Боровко. Інструктор на громадських засадах Владислава Ломакіна (Цибезова). В клубі близько 30 вихованців.
Створено його навесні 2021 року.

Також в кожному навчальному закладі для учнів старших класів викладається предмет “Захист вітчизни”. Учні отримують знання та уміння з власної безпеки, вчаться діяти в надзвичайних ситуаціях.

У липні 2021 року було організовано 10 денний наметовий табір “Діброва” на території лісового масиву.
Понад сорок хлопчиків та дівчаток з Новоселівської Диканської, Чутівської та села Ковалівка Полтавської громад навчалися військовій справі, вивчали техніку й тактику, медицину, картографію, сплавлялися на човнах, брали участь в естафетах, а головне вчилися товаришувати та бути патріотами нашої України. Табір поєднав в собі сучасний комфорт та романтику лісового простору.

Мета проєкту - занурення в здорове середовище, зміцнення здоров'я, Духа та виховання найкращих людських якостей. Всі навчання, майстер-класи проводилися інструкторами та професійними військовими виключно безкоштовно.
До облаштування табору, долучилося чимало людей, ветерани, батьки, керівництво громади та самі дітлахи.

Облаштований простір табору “Діброва” використовують не лише влітку. В осінньо-зимовий період вихованці клубу неодноразово проводили на цій локації вишколи.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Клуб "Штурм-2" - це єдина родина, разом тренуються, відпочивають та їздять на екскурсії.

Влітку через повномасштабне вторгнення російської федерації, можливість провести повноцінну табірну зміну в таборі “Діброва” було не можливим.
Однак, була знайдена можливість провести вишкіл для вихованців клубу “Штурм 2”. Тренування відбувалися протягом 5 днів.

20 учасників навчалися тактиці, стріляли по мішенях, збирали та розбирали автомати, опановували надання першої домедичної допомоги, плавали та освоювали основи скелелазіння.

Юні штурмівці постійно беруть участь в найрізноманітніших заходах громади.
Проводять навчання з домедичної, територіальної оборони для місцевих жителів. Допомагають їм опанувати навички з поводження в надзвичайних ситуаціях.
Також долучаються до проведення майстер-класів та збору коштів на потреби ЗСУ під час проведення благодійних ярмарків.

<>