В «Центрі громадської активності» с. Рунівщина відбувся захід «Берегине моя, українська хустино»

Дата: 10.12.2020 11:24

Цикл зимових свят в Україні починається 7 грудня з Дня Святої Катерини, а з 2019 року в цей день у світі також відзначають День української хустки.

Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом.

Сьогодні в «Центрі громадської активності» с. Рунівщина відбувся захід «Берегине моя, українська хустино». Дві чудові господині будинку культури Албет Марія Петрівна та бібліотечного простору Янко Наталія Іванівна, розповіли дітям багато нового і цікавого про барвистий символ нашого народу, що символізує любов та свободу. Тож, відроджуймо, поважаймо наші традиції, як безцінні скарби української культури!

Відео заходу