Робоча нарада працівників закладів культури та завідуючих бібліотечними філіалами

Дата: 08.12.2020 13:38

Сьогодні в Новоселівському будинку культури відбулась робоча нарада працівників закладів культури та завідуючих бібліотечними філіалами.

Під час наради опрацьовувались ряд важливих та актуальних питань функціонування в галузі культури, спорту та туризму. Начальник відділу Юлія Загреба підвела підсумки роботи працівників клубних закладів та бібліотечних філіалів. Поставлено ряд завдань щодо підготовки до Новорічних та різдвяних свят. Особливу увагу приділила питанню подання клубними закладами річної звітності.

В процесі були розглянуті питання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають проведення репетицій творчих колективів, проведення культурно – масових заходів, приймання відвідувачів в бібліотеках у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби ( COVID – 19).

За підсумками наради директорам клубних закладів та завідуючим бібліотечними філіалами були надані відповідні доручення.