Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності

Відчуваєте втому через постійний стрес та тривогу? Час приділити увагу власному ментальному стану

Гайд «Відновлення ментального здоров’я та підвищення стресостійкості дієвими техніками самодопомоги» допоможе опанувати дієві техніки для покращення емоційного стану та запобігання постстресовим розладам у себе й близьких:

13:32 04.07.2024

Оперативна допомога при ПТСР

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в рамках ініціативи першої леді України з розробки Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, спільно з програмою за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції. https://osvita.diia.gov.ua/courses/operativna-dopomoga-pri-ptsr

11:57 26.12.2022

Робота з емоційним вигоранням

11:39 26.12.2022

Щиро вітаємо нашого земляка сержанта десантно-штурмових військ України Антона Педька з відзначенням державною нагородою України — медаллю “Захиснику Вітчизни”

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено спільно з програмою за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції. Психологічний стан та здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Велика кількість людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й напругу. У курсі психологи сформулювали корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах. Ви дізнаєтеся, як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни.

11:35 26.12.2022

Регіональна цифрова трансформація

Цифровізація регіонів — важлива складова трансформації України. У більшості областей працюють CDTO — заступники голів ОДА з цифровізації, які за допомогою цифрових рішень впроваджують зміни на місцевому рівні та займаються електронними реєстрами, процесами й послугами. CDTO працюють, щоб зробити послуги та сервіси зручними для українців, а управління громад — більш ефективним. Ціль цього освітнього курсу — надати регіональним CDTO та міст рекомендації щодо підходів до цифрової трансформації в своїх громадах, а також розповісти про інструменти та технології, які можна використовувати для цифровізації регіонів. Ви дізнаєтесь, як визначити найпоширеніші аспекти цифровізації та різноманіття технологій і підходів у роботі з ними.

11:31 26.12.2022

Як громаді стати цифровою

Розробка курсу стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) і не обов'язково відображає точку зору USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

11:30 26.12.2022

Обережно! Кібершахраї

Зі стрімким розвитком технологій та впровадженням їх у повсякденне життя дедалі більше конфіденційної інформації зберігається на мобільних пристроях. Кібершахрайство з сім-картою стає поширеною проблемою, адже жертвою може стати будь-хто — від звичайних громадян до власників компаній. Під час курсу ви дізнаєтесь, як захиститись від дій зловмисників. Засвоїте покрокові інструкції для ефективного захисту своїх приватних даних. Дізнаєтесь про вдалі приклади боротьби з кібератаками.

11:26 26.12.2022

Кіберняні

Світ навколо нас невпинно діджиталізується. Все більш часу ми проводимо у цифровому середовищі - сервіси для бізнесу та розваг, онлайн-кінотеатри та соцмережі, телемедицина та ігри, та ще багато іншого доступне у наших персональних комп'ютерах та смартфонах. Своїм помічникам-гаджетам та інтернет-сервісам ми доручаємо знати все більше чутливої інформації про нас, але не завжди розуміємо з якими загрозами можемо зустрітися, бо злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі. З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися.

11:24 26.12.2022

Основи кібергігієни

Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки для убезпечення себе та оточення від загроз в інформаційній сфері. Цей курс покликаний допомогти засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак. Протягом навчання ви дізнаєтеся за допомогою реальних прикладів, як не стати жертвами зловмисників. Участь у курсі рекомендується державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування.

11:17 26.12.2022