Культура, молодь, спорт, туризм

Культурно-мистецьку роботу у Новоселівській ОТГ здійснюють 4 будинки культури, 3 клуби, 5 бібліотечних закладів та Рунівщинський музей. Заклади відремонтовані, опалюються та слугують культурними осередками сільської громади.

У громаді проводяться  свята, фестивалі, конкурси, інші культурно-мистецькі заходи, пов’язані з відзначенням календарних та пам’ятних дат в Україні.

Колективи художньої самодіяльності району беруть активну участь у Всеукраїнських фестивалях, конкурсах, де завжди займають призові місця, стають лауреатами та дипломантами.

Робота закладів культури спрямована на збереження і розвиток української національної культури, активізації діяльності та збереження існуючої мережі, посилення їх ролі в розгортанні процесів національно-культурного відродження.

Задля виховання здорового підростаючого покоління на території громади побудовані мультифункціональні спортивні майданчики, туристична смуга перешкод, а також майданчики з вуличнимми спортивними тренажерами.

З метою розвитку сфери культури, молоді, спорту і туризму активно залучаються грантові ресурси та кошти благодійників.