Дата: від до Скинути

Від щирого серця вітаємо з днем народження директора комунального підприємства "Турбота" Сергія Греся!

Бажаємо знаходити те, що шукаєте! Відчувати те, що серцю необхідно.  Мирного неба над головою і вільної незалежної української землі під ногами! Дякуємо за Вашу невтомну працю на благо Новоселівської громади!

08:00 20.04.2024

Прощання з нашим земляком, Учасником бойових дій, старшим сержантом ЗСУ, жителем села Божково - Романом Сіданичем відбудеться 22 квітня

Шановні жителі повідомляємо, що 22 квітня 2024 р. (понеділок) відбудеться прощання з нашим земляком, Учасником бойових дій, старшим сержантом ЗСУ, жителем села Божково - Романом Сіданичем, 1973 року народження.

19:37 19.04.2024

18 квітня 2022 року Україна втратила одного з найкращих своїх синів. Нашого земляка Сергія Страшка

Воїн народився 1997 року в селі Нестеренки, закінчив Рунівщинську загальноосвітню школу, а згодом професійно-технічне училище за професією будівельника. Після повернення зі строкової служби, вирішив стати професійним військовим та підписав контракт зі збройними силами України.

08:00 18.04.2024

17 квітня ми щорічно відзначаємо професійне свято - День пожежної охорони

Ці відважні люди першими йдуть у полум'я заради порятунку інших. Люди, які щодня ризикують життям, щоб захищати жителів та майно від небезпечної стихії. Цей день є не лише вшануванням їх подвигів, але й нагадуванням про важливість пожежної безпеки та професійної підготовки.

17:00 17.04.2024

До уваги жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Новоселівської громади

Організація «Sul Lago» спільно з неурядовим товариством «Czysty Swiat» запрошує на тимчасову реабілітаційну евакуацію з України до Польщі з метою поліпшення емоційно-психологічного здоров’я на термін від 60 до 120 діб.

14:30 15.04.2024

На засіданні виконавчого комітету розглянуто питання стерилізації безпритульних тварин

Проблема безпритульних тварин та збільшення їх популяції знайома багатьом громадам. Кожного дня ми бачимо безпритульних голодних собак та котів, що блукають селами у пошуках їжі та прихистку.

14:27 15.04.2024