ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план та План зонування території села Пасківка Полтавського району Полтавської області». ЗАВАНТАЖИТИ

15:32 18.01.2021

15:28 18.01.2021

Оголошуємо про проведення громадських слухань з метою обговорення проекту «Генеральний план та План зонування території села Пасківка Полтавського району Полтавської області»

До відома мешканців Новоселівської громади! 11 грудня 2020 р. о 10.00 год. в с. Пасківка поруч з дитячим майданчиком відбудуться громадські слухання з метою обговорення проекту «Генеральний план та План зонування території села Пасківка Полтавського району Полтавської області».

10:13 08.12.2020

Увага! 10 грудня 2020 р. о 10.00 год. в с. Божківське в приміщенні будинку культури відбудуться громадські слухання з метою обговорення проекту «Генеральний план та План зонування території села Божківське Полтавського району Полтавської області» та обговорення проекту «Генеральний план та План зонування території села Крюкове Полтавського району Полтавської області».

10:11 08.12.2020

Оголошення про громадські слухання з метою обговорення проекту «Генеральний план та План зонування території села Черкасівка Полтавського району Полтавської області»

Шановні мешканці громади! 09 грудня 2020 р. о 13.00 год. в с. Черкасівка в приміщенні будинку культури відбудуться громадські слухання з метою обговорення проекту «Генеральний план та План зонування території села Черкасівка Полтавського району Полтавської області».

10:07 08.12.2020