Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем народження депутата Новоселівської громади, директора Божківського СБК Семенову Тамару Василівну!

Сьогодні свій день народження святкує депутат Новоселівської громади, директор Божківського сільського будинку культури Семенова Тамара Василівна!

11:23 03.04.2020

Проводиться дезінфекція місць загального користування на всій території ОТГ

Заступник голови громади Олександр Семенко, який займався забезпеченням дезінфікуючих засобів і 1-ший заступник голови, керівник штабу по координації боротьби з коронавірусом Новоселівської ОТГ завітали до комунальної організації "Місцева пожежна охорона Надержинщинської сільської ради" під керівництвом Горбань Павла Михайловича.

10:46 02.04.2020

Привітання з днем народження керівника КО "Місцева пожежна охорона Надержинщинської сільської ради"  Горбаня Павла Михайловича

Привітання з днем народження керівника КО "Місцева пожежна охорона Надержинщинської сільської ради" Горбаня Павла Михайловича

Сьогодні свій день народження святкує керівник комунальної організації "Місцева пожежна охорона Надержинщинської сільської ради" нашої громади - Горбань Павло Михайлович.

10:41 02.04.2020

В Новоселівській ОТГ виконуються роботи з благоустрою територій

Введення карантину та надзвичайної ситуації на всій території країни не повинно зупиняти робіт з благоустрою сіл нашої громади з задіянням мінімальної кількості працівників, які забезпечені одноразовими медичними масками, гумовими рукавичками та дезінфікуючими засобами.

16:42 01.04.2020

Мешканцям Новоселівської ОТГ доставили 83 газових балони скрапленого газу

Дуже гарним прикладом взаємодії та взаємодопомоги між населенням та керівництвом громади є намагання людей допомагати один одному та взаємодіяти з керівництвом ОТГ у вирішенні будь яких нагальних проблем людей.

17:48 31.03.2020

До уваги учнів та їх батьків!

На виконання наказу Міністерства освіти та науки України "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" №406 від 16.03.2020 року та відповідного наказу по школі № 29 від 18.03.2020 р.”Про Запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників закладу на період карантину” учні навчатимуться та виконуватимуть завдання за допомогою дистанційних технологій.

11:17 31.03.2020

Медичних працівників, працівників сільської ради і магазинів забезпечено індивідуальними засобами захисту

30 березня керівником штабу Євгеном Бовою та в.о. старости сіл Новоселівської громади було розподілено та доставлено до діючих на території ОТГ трьох АЗП - СМ, п'яти ФАПів та магазинів засоби захисту - одноразові медичні маски.

11:01 31.03.2020

У Полтавському районі намагаються запобігти поширенню коронавірусної інфекції

30 березня  Євген Бова – перший заступник сільського голови, керівник Новоселівського штабу з координації запобігання поширення та боротьби з корона вірусом COVID 19 взяв участь у спільному засіданні районної комісії з ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням інфекційної хвороби COVID-19 на території Полтавського району.

10:58 31.03.2020