Працівники відділу культури, молоді, спорту та туризму продовжують робити гарні справи

Дата: 19.11.2020 11:14

В селі Рунівщина головним спеціалістом відділу культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради Ольгою Одарюк було завершено творчий процес оздоблення автобусної зупинки в унікальному стилі петриківського розвису. Тепер у села є своя особлива візитівка, своєрідний арт-об’єкт, що привертає увагу гостей та жителів яскравими барвами!

Фото без опису Фото без опису

Петриківський розпис – особливий чарівний світ, де розквітають прекрасні квіти та живуть фантастичні птахи. Це особливий вид живопису, що не лише зберігає в собі давні українські традиції, але й розвивається та набуває нових рис.

Відео сюжет