Ферма "Лісовий равлик" включена до туристичного маршруту Полтавщиною

Дата: 15.11.2020 11:01

«Лісовий равлик» - одна з туристичних «родзинок» нашої громади, яка приваблює відвідувачів не лише з Полтавщини, але й з інших областей. Відтепер в рамках  туристичного маршрут у “Етномузей пива – етнопоселення “Старий хутір”  (смт. Опішня) – ферма “Лісовий равлик” (с. Терентіївка) усі охочі можуть відвідати незвичайну ферму.

13 листопада під час онлайн пресконференції презентували 3 туристичні інтернет-маршрути Полтавщиною у межах проєкту Vodafone Find & Follow – Village Routes: https://np.pl.ua/2020/11/muzey-honcharstva-ta-ravlykova-ferma-prezentuvaly-turystychni-internet-marshruty-poltavshchynoiu/

На фермі "Лісовий равлик" частують екзотичними стравами з равликів, проводять екскурсії по фермі та навіть влаштовують равликові перегони.

Фото без опису Фото без опису

Екскурсійний сезон цього року вже закінчився, триває підготовка до наступного сезону. Зараз ферма працює на продаж і доставку готових напівфабрикатів. Доставка можлива не тільки в межах нашої громади, міста Полтави але і в м. Кременчук та Горішні Плавні. До речі, продукція ферми “Лісовии? равлик” експортується до Європейського Союзу.

Нагадуємо адресу: с. Терентіївка, вул. Злагоди 7.

Та контактні телефони: +38 095 36 05 777;  +38 096 36 05 777

Переходьте за посиланням та підписуйтесь на #lisoviiravlik_escargot, тут виключно інформація про продукцію ферми та умови доставки:  https://instagram.com/lisoviiravlik_escargot...