Ферма "Лісовий равлик" включена до туристичного маршруту Полтавщиною

Дата: 15.11.2020 11:01

«Лісовий равлик» - одна з туристичних «родзинок» нашої громади, яка приваблює відвідувачів не лише з Полтавщини, але й з інших областей. Відтепер в рамках  туристичного маршрут у “Етномузей пива – етнопоселення “Старий хутір”  (смт. Опішня) – ферма “Лісовий равлик” (с. Терентіївка) усі охочі можуть відвідати незвичайну ферму.

13 листопада під час онлайн пресконференції презентували 3 туристичні інтернет-маршрути Полтавщиною у межах проєкту Vodafone Find & Follow – Village Routes: https://np.pl.ua/2020/11/muzey-honcharstva-ta-ravlykova-ferma-prezentuvaly-turystychni-internet-marshruty-poltavshchynoiu/

На фермі "Лісовий равлик" частують екзотичними стравами з равликів, проводять екскурсії по фермі та навіть влаштовують равликові перегони.

Екскурсійний сезон цього року вже закінчився, триває підготовка до наступного сезону. Зараз ферма працює на продаж і доставку готових напівфабрикатів. Доставка можлива не тільки в межах нашої громади, міста Полтави але і в м. Кременчук та Горішні Плавні. До речі, продукція ферми “Лісовии? равлик” експортується до Європейського Союзу.

Нагадуємо адресу: с. Терентіївка, вул. Злагоди 7.

Та контактні телефони: +38 095 36 05 777;  +38 096 36 05 777

Переходьте за посиланням та підписуйтесь на #lisoviiravlik_escargot, тут виключно інформація про продукцію ферми та умови доставки:  https://instagram.com/lisoviiravlik_escargot...