Перспективи розвитку сільської місцевості – у підтримці аграрного сектору

Дата: 20.11.2020 09:58

19 листопада 2020 року відбулась zoom-конференція на тему: «Децентралізація управління – шанси та виклики для розвитку сільської місцевості», яку проводили організатори проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог» за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини. У конференції прийняла участь директорка Агенції місцевого розвитку Юлія ПОПОВА.

Під час онлайн зустрічі відбувалось спілкування міжнародних та українських експертів з представниками ОТГ для визначення можливостей надання підтримки з боку проекту. Учасники конференції ознайомилися з німецьким досвідом організації, діяльності та підтримки сімейних фермерських господарств, з акцентом на сталий розвиток сільських територій.

Фото без опису     Фото без опису

За результатми конференції складено перелік можливостей отримання державної підтримки для розвитку аграрного сектору. З інформацією можна ознайомитись на нашоу сайті: Розвиток громади - Інвестиційна діляльність - Актуальні пропозиції та новини у сфері бізнесу (https://novoselivka-gromada.gov.ua/aktualni-propozicii-11-52-14-23-06-2020/ )

Крім того, рекомендуємо Навчальну платформу для бізнесу (https://startbusiness.com.ua/kursy/). Тут у доступній формі викладені рекомендації експертів-практиків – як розпочати власну справу у різних сферах господарства; які ризики потрібно враховувати; як знаходити партнерів та інше.