Увага! Карантин на території сільської ради!

Шановні жителі Новоселівської громади! У зв’язку з запровадженням карантину, просимо вас звертатися до Новоселівської сільської ради тільки в разі необхідності.

10:38 17.03.2020

Молодь Новоселівської ОТГ приймає участь у програмі "Молодь змінить Україну - Полтавщина 2020".

Цими вихідними, 14 та 15 березня дві прекрасні представниці нашої Новоселівської ОТГ #ЮліяПровороцька (село Рунівщина) та #ДанаЯкименко (село Новоселівка) приймали участь у навчальних модулях в рамках програми "Молодь змінить Україну - Полтавщина 2020".

15:23 16.03.2020

Рунівщинський музей історія села

Шановні жителі сіл Новоселівської громади! Хочемо познайомити вас з Рунівщинським музеєм історії села, який розміщений в одній кімнаті Рунівщинського сільського будинку культури в селі Рунівщина по вулиці Михайла Гаврилка.

09:00 13.03.2020

Навчаймося дистанційно під час карантину!

З 12 березня на всій території України запроваджено карантин, що діятиме щонайменше до 3 квітня. Він передбачає призупинку освітнього процесу всіх навчальних закладів і їх перехід на дистанційне навчання.

10:40 12.03.2020

Наші вітання!

4 березня 2020 року відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я", організований комунальним закладом "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості".

11:06 10.03.2020