Відбулося друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Дата: 19.11.2020 17:04

19 листопада 2020 року під головуванням сільського голови Євгена Бови відбулося друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Під час засідання депутати розглянули комплекс земельних питань, які дозволять впорядкувати документацію із землеустрою громади.

Для планування бюджету Новоселівської ОТГ на наступний рік затверджено ряд програм у сфері освіти: «Програму роботи з обдарованою молоддю Новоселівської об'єднаної громади на  2021-2022 роки», «Програму забезпечення комфортного освітнього середовища закладів освіти, які перебувають у власності Новоселівської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки», «Програму організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти і вихованців закладів дошкільної освіти навчально-виховних комплексів, які перебувають у власності Новоселівської територіальної громади, та встановлення вартості харчування відповідно до закупівель продуктів на 2021 рік».

Депутати розглянули усі питання порядку денного та прийняли по них відповідні рішення.