Працюємо над покращенням благоустрою громад

Після відвідування практичних семінарів програми «Молодь змінить Україну» виникла ідея проекту, який буде корисним не тільки жителям с. Рунівщина, а й мешканцям Новоселівської ОТГ та прилеглих громад.

19:02 26.03.2020

У Новоселівській сільській раді створено штаб з координації запобігання поширення та боротьби з корона вірусом COVID 19

На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID 19», у зв’язку з введенням надзвичайної ситуації, у Новоселівській сільській раді створено штаб з координації запобігання поширення та боротьби з корона вірусом COVID 19.

16:42 26.03.2020

УВАГА!  ОГОЛОШЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ!

Шановні жителі громади Новоселівської ОТГ! На сьогоднішньому засіданні Кабінет міністрів України прийняв рішення запровадити на 30 днів надзвичайну ситуацію на території усієї країни ввівши суворіші вимоги до переміщення громадян та недопущення поширення небезпечного вірусу. Також Кабмін продовжив дію карантину до 24 квітня цього року.

19:58 25.03.2020

Реалізація проекту «Організація роботи Центру громадської активності на базі сільської бібліотеки в с. Рунівщина»

Друзі! Звітуємося про стан реалізації проекту «Організація роботи Центру громадської активності на базі сільської бібліотеки в с. Рунівщина» (переможець обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2019 році).

17:51 18.03.2020

УВАГА!!!

Уряд України ухвалив низку важливих заходів задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції!

09:24 18.03.2020