Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої Новоселівської Пластової домівки!

Дата: 17.11.2020 12:17

Яка мета створення пластового гуртка Новоселівської громади? У Пласті люди одночасно можуть бути керівниками й підлеглими. Це навчає молодь бути гнучкими, перемикати відчуття своїх повноважень, випробовувати різні ролі й розуміти, як почувається людина на конкретній посаді.

На відміну від школи, де є типове завдання, де потрібно знайти точну відповідь, у Пласті часто ставлять “задачі без правильної відповіді”. З часом діти, які вміють нестандартно й критично мислити, шукати шляхи вирішення найрізноманітніших питань, стануть у нагоді для нашої громади, для нашої держави загалом.

Пласт — це палітра можливостей, де кожен формує своє пластування на власний смак. Кожен робить свою справу, яка разом з результатами інших творить ефективну роботу цілої команди.

Відео про роботу гуртка