Центр спільнототворення «Open Space»

Мета проєкту - створити умови для спільнодії, комунікації, навчання, розвитку інновацій і творчості, ділових та креативних зустрічей, ресоціалізації та реінтеграції ВПО, ветеранів/нок війни і їх родин, розвитку волонтерського руху та координації культурних і освітніх програм. Що сприятиме інтеграції спільноти, відновленню і розвитку людського потенціалу – тих громадян, які розбудовуватимуть Україну.

Для цього в приміщенні будинку культури облаштовано відкритий громадський простір – Центр спільнототворення «Open Space» – доступний, цікавий і корисний для кожного/ної. Головні його характеристики: багатофункціональність, гнучкість і мобільність, що дозволятиме різноманітну діяльність – плановану чи спонтанну, спокійну та рухливу, індивідуальну та в малих чи великих групах.