Дата: від до Скинути

Новоселівська громада вітає з Днем народження адміністраторку ЦНАСПу Юлію Провороцьку!

Нехай для Вас сонечко світить яскравіше, люди посміхаються ширше, а бажання виконуються частіше. Пані Юля, бажаємо Вам добра та щастя! Радіємо, що Ваша невичерпна енергія та цілеспрямованість працюють на благо всієї нашої громади!

11:57 18.06.2021

Новоселівська громада взяла участь та успішно пройшла відбір у соціальному проєкті „Активні парки — локації здорової України"

У доступних локаціях (в нашій громаді — це територія мультифункціонального майданчику в селі Новоселівка) з акцентом на вихідні дні, регулярно проводитимуться різноманітні фізкультурно-оздоровчі заходи, що не потребують спеціальної підготовки.

16:16 14.06.2021

14 червня відбувся конкурс на заміщення двох вакантних посад у структурі Новоселівської сільської ради

Конкурс відбувсяна заміщення двох вакантних посад: адміністратор відділу центру надання адміністративних та соціальних послуг та головного спеціаліста відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства, розвитку територій та екологічної безпеки. Конкурс було проведено з дотриманням усіх спеціальних вимог.

15:28 14.06.2021

Затверджено Комплексну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки

Програма розміщена на вебсайті Полтавської обласної ради за цим посиланням https://oblrada-pl.gov.ua/ses/8/2/32.pdf для широкого ознайомлення підприємців з її з можливостями.

12:55 10.06.2021