Відбулася 13 сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Дата: 25.11.2021 16:46

Були присутні 16 з 22 обранців. На розгляд депутатського корпусу було винесено 30 питань. Найактуальніше з розглянутого:

Фото без описуФото без опису
- затвердили звіт голови Новоселівської сільської ради Євгена Бови за 2020-2021 рік;
- затвердили Програму організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти й вихованців закладів дошкільної освіти, навчально-виховних комплексів, які перебувають у власності Новоселівської об’єднаної територіальної громади на 2022 рік;
- підтримали затвердження комплексну Програму забезпечення пожежної безпеки, розвитку цивільного захисту, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації новоселівської сільської ради.
- затвердили в новій редакції Перелік адміністративних послуг, які надаються ЦНАСПами громади. Додалася ще одна послуга, ЄМалятко, завдяки їй можна зареєструвати народження дитини та отримати свідоцтво про народження, а також замовити до 9 інших державних послуг, потрібних для новонародженої дитини.
- розглянули блок земельних питань.