Дата: від до Скинути

Кабінет міністрів України скасував обов’язкове переведення пенсійних виплат та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня

Основна причина, через яку ініціативу відклали на два роки – неготовність банківської інфраструктури. Наразі банкомати наявні лише у 4 % міст країни, зокрема в нашій громаді діє лише один банкомат. Доставлення пенсій, як і раніше готівкою додому, будуть здійснювати листоноші та відділення Укрпошти. Місяць тому керівництво Новоселівської громади надіслало листи до прем'єр-міністра України та керівництва Укрпошти з проханням вирішити ситуацію та не залишати сільських жителів наодинці з їх проблемою. Щиро дякуємо, що ми були почуті!! Разом ми зможемо все!

09:34 03.06.2021

Зверення голови Новоселівської громади щодо участі в конкурсі "Екологічні ініціативи"

Шановні друзі! Як голова Новоселівської громади прошу вашої допомоги! Від нас на конкурс "Екологічні ініціативи" подано три проєкти з облаштування паркових зон! До кінця голосування залишилося лише два дні. Кожен з вас може допомогти нам здобути перемогу! Процес голосування зовсім не складний. Знайдіть п'ять хвилин, щоб допомогти нам у хорошій справі. І для цього зовсім не обов'язково жити в нашій громаді))  Підтримати можна всі три проєкти. Для цього потрібно скопіювати посилання в ваш браузер, перейти за ним та проголосувати за: № 34 "Японський сад" в Рунівщині https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/34 №35 Модернізація паркової зони в с. Божківське https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/35 № 36 Релакс-парк Mariivka https://smartregion.pl.ua/ei/projects/4/36 Переможемо разом! Дякую кожному хто мене почує та долучиться!

12:58 01.06.2021

У рунівщинському дитячому садочоку "Малятко" відбувся випускний

Напередодні рунівщинський садочок "Малятко" попрощався зі старшою групою своїх вихованців. Ці вісім хлопчиків та дівчаток цього року підуть до першого класу. Вітаємо малечу та їх батьків зі святом! Громада пишається кожним!!

08:34 01.06.2021

Увага штормове попередження!

1 червня на території Новоселівської громади та міста Полтава очікуються сильні зливи та вітер. Просимо жителів завчасно спланувати свої справи.

08:33 01.06.2021

Новоселівська громада запрошує всіх своїх маленьких жителів відсвяткувати День захисту дітей разом!

На вас чекатимуть: костюмований піратський квест, майстер-класи, захоплива смуга перешкод, батут, надувні гірки, фотозона, аквагрим, солодкі подарунки та призи. Всі розваги безкоштовні!! Зустрічаємося 5 червня о 10.30 в парку села Рунівщина. З собою мати хороший настрій, а якщо є бажання та змога — дрес-код пірата. Ми чекаємо кожну дитину нашої громади!

16:25 31.05.2021

У гості до Новоселівської громади завітали журналісти різноманітних всеукраїнських ЗМІ

Новоселівська громада радо ділиться напрацюваннями та здобутками. Напередодні в рамках престуру "Місцеві громади: успішні практики децентралізації на Полтавщині" у гості завітали журналісти різноманітних всеукраїнських ЗМІ. Під час роботи вони вивчали всі аспекти розвитку громади під час децентралізації: медицину й освіту, якість адміністративних, комунальних, соціальних послуг, стан доріг, освітлення вулиць та багато іншого. Не соромилися ставити "не зручні" питання голові громади Євгену Бові та депутатці обласної ради Ірині Степаненко, однак відповіді отримали прямі та чіткі. Такий обмін досвідом цікавий, корисний та допомагає налагодити контакти з іншими громадами країни. Новоселівській громаді є чим пишатися у своєму розвитку і є чим поділитися з колегами. Дякуємо усім підприємствам, та установам, що відкрили свої двері та прийняли делегацію. Особлива подяка "Лісовому равлику" - таким соціально-відповідальним підприємством може пишатися будь-яка громада країни!

15:43 28.05.2021