У селі Новоселівка поліція виявила порушника, який скидає сміття з вантажівки в лісі

Дата: 26.11.2021 10:34

Завдяки оперативній роботі поліцейського офіцера Новоселівської громади та не байдужих жителів, які про це повідомили, порушника було виявлено. У селі Новоселівка на території поблизу так званої "тракторної бригади" житель Харківщини з вантажівки викинув тверде побутове сміття та інший непотріб. На чоловіка складений протокол, свідки опитані, він нестиме відповідальність.

Також поблизу колії у селі Терентіївка виявлене сміттєзвалище з відпрацьованим пластиком. Обставини правопорушення з'ясовуються.

Ви стали свідком правопорушення? Фотографуйте, знімайте відео, адже доказова база дуже важлива. Телефонуйте до поліції, контактний номер нашого поліцейського офіцера громади Ігоря Троцького 0664151434.

Нагадуємо, що сама станція поліції функціонує за адресою: село Божківське, вул. Центральна 13.