Запрошуємо молодь Новоселівської громади доєднатися до Молодіжної ради громади

Молодіжна рада - це форма молодіжного “голосу”, яка бере участь у прийнятті рішень громадами. Ти зможеш стати частиною дорадчого органу, матимеш повноваження та зможеш розробляти проєкти рішень сесії. А ще це можливість влаштовувати цікаві івенти для молоді, саме такі які будуть цікаві твоїм одноліткам та тобі! Ми чекаємо саме на тебе!!

13:44 09.07.2021

Увага!! Полтавська філія районних електромереж повідомляє про чергові планові відключення електрики в селі Гонтарі

Шановні жителі Новоселівської громади! Полтавська філія районних електромереж повідомляє про чергові планові відключення електрики в селі Гонтарі.   12, 13, 15 та 16 липня 2021 року з 8.00 до 17.00. за адресою вулиця Степна (частково).  Просимо поставитися до ситуації з розумінням та завчасно спланувати свої справи.

10:09 08.07.2021

"Полтавський обласний центр громадського здоров'я" закликає звернути увагу на проінформованість людей поважного віку щодо щеплень від COVID-19

На Полтавщині триває вакцинація від коронавірусної інфекції COVID-19. Найбільш вразливі до інфекції є люди поважного віку, зверніть увагу на інформацію щодо щеплень саме для цієї категорії. Потурбуйтеся про своїх близьких заздалегідь. Виникли питання щодо вакцинації? Звертайтеся на гарячу лінію найближчого центру вакцинації у Полтаві 099-611-38-71 або 050-14-46-69.

09:39 08.07.2021

Новоселівська громада отримала новий шкільний автобус на умовах співфінансування з державою

Тобто половину коштів - 925 тисяч внесли з місцевого бюджету, інша частина надійшла від держави у вигляді субвенції (грошової допомоги). Радіємо, що зроблено ще один крок, який наближує Новоселівську громаду до реалізації освітньої реформи.

16:27 07.07.2021

"Полтавський обласний центр громадського здоров'я Полтавської обласної ради" підготував інформацію про небезпеку паління під час епідемії СOVID-19

Ви досі курите? За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я щороку від хвороб спричинених вживанням тютюну, помирає понад 8 Мільйонів людей у світі. В Україні ця цифра складає 85 тисяч. "Полтавський обласний центр громадського здоров'я" підготував інформацію про небезпеку паління під час епідемії СOVID-19 - це лише 30 секунд вашого часу.

09:56 07.07.2021

Новоселівська громада в селі Рунівщина відзначила свято Івана Купала!

Весело та дружно - це саме про нас!! Театралізоване дійство з чортами, мавками та водяником, козацький куліш та плетіння вінків, були дивовижними!! Тож байдужим не залишився жоден гість. Дякуємо депутатці Полтавської обласної ради Ірині Степаненко за подаровані будинку культури красиві килимки для занять фітнесом! Ваші подарунки завжди як знахідка!  Шукайте себе та рідних на світлинах.

08:59 07.07.2021

Державне підприємство "Агенство місцевих доріг Полтавської області" повідомляє, що з 7 до 30 липня будуть вноситися гербіциди для покращення експлуатації доріг

Шановні жителі громади та бджолярі! Державне підприємство "Агенство місцевих доріг Полтавської області" повідомляє, що з 7 до 30 липня за сприятливих погодних умов будуть вноситися гербіциди для покращення експлуатації доріг. Роботи будуть проводити на відрізку дороги Мала Рублівка-Рунівщина (М-03) за межами населених пунктів. Просимо вас спланувати свої справи, щоб уникнути небажаного впливу гербіцидів на здоров'я та бджіл. Дякуємо за розуміння!

11:45 06.07.2021

вага! "Полтаваобленерго" повідомляє про те, що 9 липня буде відсутнє вуличне освітлення в деяких селах громади

"Полтаваобленерго" повідомляє про те, що 9 липня буде відсутнє вуличне освітлення в селах Рунівщина, Сягайли, Петрашівка. Просимо вас бути обачними в вечірній час.

11:43 06.07.2021

6 липня відбулася дев'ята сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради

Напередодні відбулася дев'ята сесія восьмого скликання Новоселівської сільської ради. Були присутні 17 з 22 депутатів. Сесія сільської ради – це не лише розгляд питань та голосування, це можливість обговорити, заслухати кожного та прийняти рішення на користь громади.

10:06 06.07.2021