Дата: від до Скинути

УВАГА! Скликання восьмої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Скликання восьмої сесії восьмого скликання Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області відбудеться 4 червня 2021 року о 14 годині 00 хв. в приміщенні Новоселівського сільського будинку культури за адресою: вул. Олени Пчілки, 33 с. Новоселівка

17:13 24.05.2021

Регіональна служба зайнятості Полтавщини протягом останніх років долучилася до реалізації кількох великих проєктів, які фінансуються за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Складні життєві ситуації, до яких належить і безробіття, часто пригнічують людину, вселяють апатію і зневіру. Дуже важливо, щоб у цей період нас підтримали ті, хто поверне віру у власні сили, налаштує на позитивні зміни. Служба зайнятості постійно вдосконалюється в наданні соціальних послуг, допомагає безробітним, використовуючи сучасні підходи, міжнародний досвід  і програми визнаних світових донорів.

11:59 21.05.2021

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні запрошує міста розпочати вимірювати рівень благополуччя молоді

Індекс благополуччя молоді (ІБМ) – зручний онлайн інструмент, розроблений #UNFPAUkraine для муніципалітетів, який дає можливість швидко та зручно досліджувати стан молоді у місті та на базі цих даних вдосконалювати молодіжну політику та проєкти з розвитку молоді. Він спрямований на заохочення молодих людей ставати більш активними та залученими до прийняття рішень на місцевому рівні.

11:58 21.05.2021

Увага! Штормове попередження

Шановні жителі Новоселівської громади! В найближчі кілька годин на Полтавщині очікуються сильні грози, вітер, місцями шквали. Будьте обережні та завчасно сплануйте свої маршрути.

16:22 19.05.2021